در سال گذشته، دوستم آنا و من تصمیم گرفتیم که به یک سفر رویایی به روسیه برویم. برای این سفر، ما از تور شب های سفید روسیه استفاده کردیم تا به دیدن دو شهر زیبای مسکو و سنت پترزبورگ برویم.

اولین مقصد ما، مسکو بود. ما با توریست‌های دیگر در کاخ کرملین، مجموعه های هنری و معابد مسکو گردش کردیم. اما بهترین قسمت از سفر در مسکو، بازدید از مناظر شبانه بود. با قطار شبانه به سمت سنت پترزبورگ حرکت کردیم و در طول سفر، با مناظر زیبای شبانه روسیه آشنا شدیم.

وقتی به سنت پترزبورگ رسیدیم، ما به دنیای دیگری وارد شدیم. شهر با معماری زیبا و جاذبه‌های تاریخی غنی بود. ما به بازدید از قلعه پتراف، موزه هرمیتاژ، باغ‌های شهری پترزبورگ و کلیسای سپاسگزاری مقدس پرداختیم. همچنین شب‌های سنت پترزبورگ نیز فوق‌العاده بود. با شعله‌های آتش، نورپردازی‌های شگفت‌انگیز و موسیقی زنده، شهر به یک جشنواره زیبا تبدیل می‌شد.

در این سفر، آنا و من تجربه‌ای بی‌نظیر داشتیم و خاطراتی به یادماندنی به دست آوردیم. برای هر کسی که می‌خواهد به سفری به روسیه بروید، من به شدت توصیه می‌کنم که از تور شب‌های سفید روسیه استفاده کنید. این تور به شما فرصت می‌دهد تا جاذبه‌های دیدنی مسکو و سنت پترزبورگ را در روز و شب تجربه کنید. همچنین، ما توانستیم از غذاهای محلی و خریدهای شهری نیز لذت ببریم.

در نهایت، اگر می‌خواهید سفری به یک کشور زیبا و پرتاریخ داشته باشید، روسیه یکی از بهترین گزینه‌هاست. به یاد داشتهمیشه قبل از سفر، برنامه‌ریزی دقیقی را انجام دهید و با توجه به فصل سفر، انتخاب بهترین مکان‌های گردشگری و تورهای مناسب را برای خودتان انتخاب کنید.

سفرهای پیشنهادی

سفرهای پیشنهادی خاطرات زیبا

4% تخفیف
220,000,000 ﷼ 230,000,000 ﷼
✈پرواز رفت ایرلاین ماهان | ✈پرواز برگشت ایرلاین ماهان