من یک فرد پرمشغله هستم و همیشه با مشکلات و فشار کاری بسیاری روبرو هستم. اما این بار تصمیم گرفتم که یک سفر به خارج از کشور برای آرامش و تفریح در نظر بگیرم. بنابراین، به یک آژانس مسافرتی معتبر مراجعه کردم و توری به استانبول، ترکیه رزرو کردم. بعد از رسیدن به فرودگاه، به همراه گروه توری که شامل توریست‌هایی از کشورهای مختلف بود، به هتلی در مرکز شهر انتقال یافتیم. زمانی که به شهر استانبول رسیدم، با تمام وجودم تحت تاثیر زیبایی و تنوع فرهنگی این شهر قرار گرفتم. مردم محلی بسیار مهربان و خوش رفتار بودند و همه چیز در مورد زندگی در این شهر برای من جالب بود.
در طول دو روز اول، ما به بازدید از برج گل‌ها، مسجد آبی و بازار بزرگ شهر پرداختیم. بازدید از برج گل‌ها، که از بالاترین نقطه شهر قابل مشاهده است، مناظر فوق العاده ای از شهر و دریاچه جنوبی را نشان داد. مسجد آبی بسیار زیبا بود و بازار با فروشگاه‌های مختلف برای تمامی پوستهای خالص، پارچه‌های دست‌بافت و دکوراسیون‌های محلی به هیجان آور بود. اما بیشتر از همه، من از غذاهای محلی و خوشمزه استانبول لذت بردم. در روز دوم، ما به یک برنامه جمعیتی در نزدیکی شهر دعوت شده بودیم. در این برنامه، ما شاهد رقص‌های محلی، موسیقی و شناورهای فوق العاده بودیم. خیلی از این شناورها بزرگ و شگفت انگیز بودند و تمامی توریست‌ها در آنها لذت بردند.
سفر من به استانبول بسیار شگفت انگیز و جالب بود. من از آژانس مسافرتی بسیار راضی بودم و به دوستان و آشنایانم پیشنهاد می‌کنم که حتماً به این شهر زیبا و پرجاذبه سفر کنند. سفر به استانبول برای من یک تجربه بی‌نظیر بود که همیشه به خاطر خواهم داشت.

سفرهای پیشنهادی

سفرهای پیشنهادی خاطرات زیبا

✈پرواز رفت ایرلاین قشم ایر | ✈پرواز برگشت ایرلاین قشم ایر
7% تخفیف
130,000,000 ﷼ 140,000,000 ﷼
✈پرواز رفت ایرلاین قشم ایر | ✈پرواز برگشت ایرلاین قشم ایر
✈پرواز رفت ایرلاین آسمان | ✈پرواز برگشت ایرلاین آسمان
✈پرواز رفت ایرلاین قشم ایر | ✈پرواز برگشت ایرلاین قشم ایر
✈پرواز رفت ایرلاین قشم ایر | ✈پرواز برگشت ایرلاین قشم ایر