۰۲۱۲۲۲۵۶۷۷۵ -- ۰۹۹۱۳۵۴۵۶۵۸
Loading...

هتل سنتی آواسا

یزد، خیابان مهدی - جنب پارک وحشی بافقی
رزرو آنلاین
رزرو این اقامتگاه قابلیت کنسلی دارد و جریمه کنسلی بر اساس قوانین اعلام شده از طرف اقامتگاه محاسبه می‌گردد
شروع قیمت برای یک شب
۰ ریال رزرو

هتل سنتی آواسا یزد ، خانه ای ۲ طبقه در نزدیک بافت تاریخی یزد می باشد که پس از مرمت و بازسازی در سال ۱۳۹۸، فعالیت خود را به عنوان یک هتل سنتی آغاز نموده است. هتل ۴ ستاره آواسا یزد ، وسعتی حدود ۸۰۰ متر دارد که به صورت دوبلکس ساخته شده است. اقامتگاه آواسای یزد ، نام خود را از نوعی ساز گرفته و اتاق های خانه هم از آن تبعیت کرده اند. این هتل دارای ۲۸ اتاق سنتی ۱ تا ۴ تخته، با در و پنجره های چوبی و شیشه های رنگی می باشد که نور را به زیبایی راهی اتاق کرده و یاد روزهای کودکی را زنده می کند. بعضی از اتاق های این خانه به صورت ۲ دری و ۴ دری هستند که قدمت بسیار خانه را می رسانند. از جمله امکانات هتل سنتی آواسا می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، صبحانه، رستوران سنتی، اینترنت، حمام و سرویس ایرانی_فرنگی، تلویزیون، سیستم اطفاء حریق، اتاق چمدان، روم سرویس، جعبه کمک های اولیه، تاکسی سرویس و... اشاره کرد. اماکن تفریحی و جاذبه های تاریخی یزد که در نزدیک هتل لوکس سنتی آواسا یزد قرار دارند شامل مجموعه خان ، بازارهای سنتی یزد ، مجموعه امیرچخماق ، پارک وحشی بافقی و... می شوند. همچنین اگر برای دریافت خدمات پزشکی به یزد سفر می کنید، انتخاب هتل آواسا که در نزدیکی مراکز درمانی و بیمارستان های یزد قرار دارد، گزینه مناسبی به شمار می رود.

نوع اتاق
خدمات اتاق
ظرفیت اتاق
قیمت برای هر شب
انتخاب تعداد اتاق
مجموع قیمت سفارش به ازای ۰ شب
مجموع: ۰ ریال
رزرو

رزرو این اقامتگاه قابلیت کنسلی دارد و جریمه کنسلی بر اساس قوانین اعلام شده از طرف اقامتگاه محاسبه می‌گردد

نظرات کاربران
قوانین ورود و خروج

مسافرین گرامی می توانند بعد از ساعت 14:00 اتاق خود را تحویل گیرندو قبل از ساعت 12:00 اقامتگاه خود را تحویل دهند.


قوانین خردسال

هزینه اقامت کودکان خردسال تا سن 7 سال رایگان محاسبه خوهد‌شد. برای کودکان بین 7 تا 12 سال،در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه، هزینه اقامت نیم‌بها محاسبه می‌گردد. این مبلغ در هتل دریافت خواهدشد.


قوانین کنسل کردن

قوانین کنسلی هتل ها بسته به شرایط و زمان لغو رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد. مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز خواهد گشت.