۰۲۱۲۶۲۱۵۹۳۷ - ۰۲۱۲۲۶۵۸۳۱۳ - ۰۹۹۱۳۵۴۵۶۵۸

راهنمای استفاده از خدمات خاطرات زیبا

برای استفاده بهینه از خدمات ما لطفا راهنمای زیر را به دقت مطالعه نمایید

مرحله ۱عضویت و ورود

اولین قدم در استفاده از کارت گردشگری خاطرات زیبا، ثبت نام در سایت و ایجاد یک پروفایل شخصی است. راهنمای عضویت در www.khaterateziba.com/cardhelp مطالعه بفرمایید.

مرحله ۲جستجو و انتخاب

برای رزرو اقامتگاه کافی است در قسمت بوم‌گردی یا هتل، نام محل اقامت یا شهر مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از مکان‌های اقامتی موجود در شهر مورد نظر را مشاهده خواهید کرد.با استفاده از فیلترهای سمت راست صفحه می‌توانید اقامتگاه مورد نظرتان را با توجه به مشخصاتی که میل دارید،‌ محدود نمایید. در این مرحله با انتخاب تعداد نفرات و نوع اتاق، با زدن کلید رزرو درخواست شما ثبت خواهد شد.

مرحله ۳پرداخت صورتحساب

تعدادی از اقامتگاه‌های موجود در سایت خاطرات زیبا، جهت انجام رزرو قطعی نیاز به ایجاد هماهنگی با مدیریت اقامتگاه یا رزرواسیون آن دارند، که در این صورت منتظر تماس پشتیبانان باشید. پس از انجام هماهنگی‌های لازم، با بروزرسانی پنجره مسافرت‌های من وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد.

برای اقامتگاه‌های بوم‌گردی شرایط به صورت زیر است:

تبصره ۱: اگر بین ساعات ۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ ثبت درخواست کرده باشید، حداکثر ظرف ۲ ساعت ظرفیت خالی اقامتگاه تعیین تکلیف شده و به اطلاع شما خواهد رسید.

تبصره ۲: اگر بین ساعات ۲۲:۰۰ تا شروع ساعت اداری فردای آن ثبت درخواست کرده باشید، حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح ظرفیت خالی اقامتگاه تعیین تکلیف شده و به اطلاع شما خواهد رسید.

تبصره ۳: در صورت نبود ظرفیت خالی اقامتگاه در زمان مورد نظر شما، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تبصره ۴:شما علاوه بر اقامت می توانید برای استفاده از سایر امکانات هر اقامتگاه مانند سافاری، اسب سواری، قایقرانی و ... از کارت‌های اعتباری خاطرات زیبا بهره گیری کنید. برای استفاده از این امکانات بهتر است در زمان رزرو خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با هماهنگی‌ آن با مدیر اقامتگاه، هزینه آن را به همراه هزینه اقامت پرداخت نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت با کارت گردشگری خاطرات زیبا، مبلغ رزرو را بصورت الکترونیکی به صورت کامل یا بخشی از آن را پرداخت کنید. و در صورت تمایل و نیاز مابقی مبلغ را با کارت شتاب نیز پرداخت کنید.

مرحله ۴دریافت واچر (نامه اقامت)

با پرداخت پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، ووچر توسط همکاران ما برای شما ارسال خواهد شد تا با همراه داشتن ووچر اقامتگاه مورد نظر، در تاریخ تعیین شده به محل اقامتی مراجعه بفرماید.