۰۲۱۲۶۲۱۵۹۳۷ -- ۰۹۹۱۳۵۴۵۶۵۸

راهنمای استفاده از کارت های گردشگری

برای استفاده بهتر از کارت‌های گردشگری خاطرات زیبا لطفا به موارد زیر دقت نمایید.

کارت گردشگری خاطرات زیبا چیست؟

کارت پیش روی شما، کارت گردشگری خاطرات زیباست. کارتی است شبیه کارتهای بانکی با این تفاوت که شما انحصارا می توانید از آن جهت رزرو اقامتگاه‌های موجود در سایت، استفاده نمایید. اطلاعات روی کارت شامل نام و نام خانوادگی صاحب کارت، شماره ۱۶ رقمی کارت، پین کد، CCV2 و تاریخ انقضای کارت است. برای استفاده از کارت گردشگری خود می‌بایست ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.

نحوه ثبت نام در سایت خاطرات زیبا

اولین قدم در استفاده از کارت گردشگری خاطرات زیبا، ثبت نام در سایت و ایجاد یک پروفایل شخصی است. برروی گزینه ثبت نام کاربر در صفحه اول سایت کلیک کرده و فرایند ثبت نام خودرا آغاز نمایید. پس از وارد کردن شماره همراه خود، سیستم بطور خودکار پیامکی حاوی کد تایید حساب کاربری شما ارسال می نماید. پس از وارد کردن کد تایید، حساب کاربری شما فعال می گردد.

نحوه فعال سازی کارت گردشگری خاطرات زیبا

پس از ورود به سایت خاطرات زیبا به منوی کارت‌های عضویت من مراجعه نمایید، اگر شماره موبایلی که با آن در سایت خاطرات زیبا ثبت نام نموده‌اید با شماره موبایلی که در هنگام خرید کارت به شرکت خاطرات زیبا اعلام شده است، یکی باشد کارت شما به صورت خودکار فعال شده است و در این منو به شما نمایش داده خواهد شد، در غیر این صورت با کلیک بر روی دکمه "اتصال کارت به حساب کاربری" با ورود اطلاعات درج شده بر روی کارت شما به صورت خودکار عضو ویژه باشگاه گردشگری خاطرات زیبا می‌شود و می‌توانید از تمامی مزایای خاطرات زیبا بهره مند شوید.

دقت نمایید که حتما با شماره موبایل ارائه شده توسط شرکتی که کارت را برای شما تهیه نموده است، در سایت خاطرات زیبا ثبت نام نمایید.

در صورتی که کارت خود را به حساب کاربری متصل ننموده باشید ۵ درصد کمیسیون به خرید شما اضافه خواهد شد. پس لطفا قبل از ادامه فرآیند رزرو حتما چک نمایید که کارت عضویت شما در سامانه تایید شده باشد.

نحوه خرید و رزرو اقامتگاه

شما می توانید پس از بازدید از سایت خاطرات زیبا، بر اساس علاقه مندی خود استان و شهر مورد نظرتان را یافته، در میان اقامتگاه‌ها جستجو کرده و در انتها اقامتگاه مورد نظر خود را یافته و ثبت درخواست رزرو نمایید.

تبصره ۱: اگر بین ساعات ۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ ثبت درخواست کرده باشید، حداکثر ظرف ۲ ساعت ظرفیت خالی اقامتگاه تعیین تکلیف شده و به اطلاع شما خواهد رسید.

تبصره ۲: اگر بین ساعات ۲۲:۰۰ تا شروع ساعت اداری فردای آن ثبت درخواست کرده باشید، حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح ظرفیت خالی اقامتگاه تعیین تکلیف شده و به اطلاع شما خواهد رسید.

تبصره ۳: در صورت نبود ظرفیت خالی اقامتگاه در زمان مورد نظر شما، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تبصره ۴:شما علاوه بر اقامت می توانید برای استفاده از سایر امکانات هر اقامتگاه مانند سافاری، اسب سواری، قایقرانی و ... از کارت‌های اعتباری خاطرات زیبا بهره گیری کنید. برای استفاده از این امکانات بهتر است در زمان رزرو خدمات مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با هماهنگی‌ آن با مدیر اقامتگاه، هزینه آن را به همراه هزینه اقامت پرداخت نمایید.

اگر کارت خود را مفقود کردیم چه کنیم؟

در صورت مفقود شدن کارت و درخواست صدور المثنی، با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل فرمایید.

۲۶۲۱۵۹۳۷- ۰۲۱

نحوه شارژ مجدد

در حال حاضر، کارتهای گردشگری خاطرات زیبا فقط توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل شارژ می‌باشند. لذا پس از اتمام اعتبار کارت، در صورت تمایل به در اختیار داشتن کارت، با سازمان متبوع خود تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی

در صورت وجود هرگونه مشکل با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل فرمایید.

۲۶۲۱۵۹۳۷- ۰۲۱