تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۴۳۶۰ ۰۲۱۹۱۰۳۵۰۱۴

راهنمای استفاده از کارت خاطرات زیبا

راهنمای استفاده از کارت گردشگری خاطرات زیبا:

به شرح زیر ابتدا در سایت ثبت نام نمایید، سپس خدمات مورد نظر را رزرو نمایید و در انتها با کارت خاطرات زیبا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

کلیه خدمات ما آنلاین و از طریق همین سایت است و جهت اطمینان پیش از اقدام به سفر می بایست رزرو نهایی شود و ووچر(مدرک رزرو) صادر شود.


1- ورود به حساب کاربری:
لطفا به سایت خاطرات زیبا به آدرس مقابل
www.khaterateziba.com وارد شوید و روی گزینه ثبت نام(بالا سمت چپ) کلیک کنید.

سپس اطلاعات خود را در کادرهای مربوطه وارد کنید و تایید نمایید. (جهت سهولت لطفا با شماره موبایلی که به سازمان/شرکت خودتان اعلام کرده اید وارد شوید. باید توجه داشته باشید لازم است نام و نام خانوادگی با اطلاعاتی که سازمان شما را به خاطرات زیبا معرفی کرده است مطابقت داشته باشد.)

پس از وارد کردن اطلاعات خود و زدن گزینه ثبت نام، کد فعال سازی به شماره موبایل شما پیامک می شود که باید در جدول بعد وارد نمایید:

با وارد شدن به سایت اطلاعات کاربری شما مانند تصویر زیر نمایش داده می شود.

می توانید با کلیک بر کارت های من اطلاعات کارت های متصل به شماره موبایل شما را بررسی نمایید و در صورت لزوم رمز کارت را تغییر دهید.

چنانچه کارت هدیه خاطرات زیبا را دارید با تصویر زیر مواجه می شوید که می تواند کارت هدیه را به موبایل خود متصل نمایید.

با کلیک بر گزینه موجودی به راحتی می توانید باقیمانده اعتبار کارت را مشاهده نمایید

2-پرداخت از طریق کارت خاطرات زیبا:
پس از اینکه رزرو اقامتگاه، تور یا پرواز شما تایید نهایی شد برای پرداخت می‌بایست وارد صفحه‌ی مسافرت‌های من شوید و در بخش مربوطه هزینه سفر را پرداخت نمایید.

به تفکیک انواع رزروهای خود را ملاحظه و در صورت تایید می توانید پرداخت نمایید.

در مرحله بعد پس کنترل مجدد شرایط رزرو با کلید بر گزینه پرداخت اقدام نمایید. چنانچه کل اعتبار شما پاسخگوی هزینه سفرتان نباشید به راحتی می توانید مابه تفاوت آن را به هر کارت عضو شتاب پرداخت نمایید.

در تصویر زیر به درگاه پرداخت با کارت خاطرات زیبا هدایت شده اید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه : استفاده از کارت فقط در سایت خاطرات زیبا امکان پذیر است.

نحوه شارژ مجدد:

در حال حاضر، کارتهای گردشگری خاطرات زیبا فقط توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل شارژ می‌باشند. لذا پس از اتمام اعتبار کارت، در صورت تمایل به در اختیار داشتن کارت، با سازمان متبوع خود تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی:

در طول مراحل ثبت نام، رزرو و پرداخت در صورت وجود ابهام و سوال و یا مفقود شدن کارت با پشتیبانی خاطرات زیبا تماس حاصل فرمایید.     

۰۲۱۹۱۰۳۵۰۱۴

** برای شما سفری با تجربه خاطرات زیبا آرزو داریم **